Причини головного болю найрізноманітніші. Найчастіше це зміни судин голови, що супроводжуються венозним полнокровием. У такій ситуації допомагають банальні спазмолітики. Болі в голові можуть бути симптомами новоутворень головного мозку. Цим займаються нейрохірурги.

Досить часто, болі в голові є симптомами остеохондрозу шийного відділу хребта, який супроводжується спазмом м'язів шийно-комірцевої зони і м'язів шолома голови. Такі болі від спазмолітиків, як правило не проходять. Більш ефективні нестероїдні протизапальні засоби. Ще більш ефективні методи, спрямовані на розслаблення м'язів шийно-комірцевої зони: масаж, фізіотерапевтичне лікування, але найбільш ефективний метод - мануальна терапія, яка дозволять зняти блок суглобів шийного відділу хребта, тим самим ліквідувати причину болю.

Досить часто спостерігаються поєднання різних причин болю в голові. Правильно розібратися в причинах і провести адекватне лікування , може кваліфікований лікар, що володіє всіма методами діагностики і лікування.

Звертайтесь до професіоналів!

Будьте здорові.