Плечолопатковий периартроз - запальні зміни в м'язах, зв'язках, капсулі плечового суглоба. Супроводжується гострими болями в області плечового суглоба і з часом призводить до контрактури (тугорухливості) суглоба. У молодих людей хвороба розвивається після травми плечового суглоба, як правило спортивної. У літніх з дегенеративними (віковими) процесами.

У перебігу хвороби можна виділити три стадії:

1. Гостра стадія: гострі болі, які не проходять в спокої. У цій стадії показано фіксація плечового суглоба, пов'язками типу Дезо. Прийом всередину нестероїдних, протизапальних засобів.

2. Подострая стадія: болі в спокої проходять, зберігаються болю при русі, особливо під час ротації в плечовому суглобі. У цій стадії рекомендовано обмеження навантаження на плечовий суглоб: опора руки на ліктьовий суглоб. Сухе глибоке тепло (електрогрілка і т.п.) на плечовий суглоб.

3. Хронічна стадія: болі практично йдуть, розвивається стійка, постійна контрактура (тугоподвижность) плечового суглоба. У цій стадії вище перераховані кошти, як правило ефекту не дають.

Виходячи з вище перерахованого, чим раніше розпочати лікування, тим краще результат. У клініки здорового хребта та суглобів Доктора Костюка, проводиться повноцінне клініко-функціональне обстеження проблемної зони і підбирається адекватне лікування , виходячи зі стадії захворювання. Лікування спини Харків в клініці Доктора Костюка, мануальна терапія в Харкові .

Вчасно проведене лікування сприяє повному одужанню і відновленню функції плечового суглоба. Будьте здорові!